חייגו: 03-6051919

חבילות סקי בחו"ל

img 00

מי מאיתנו לא רוצה להתנסות בחופשת סקי בחו"ל?

"נופש ברגע" תתאים לכם את יעד חופשת הסקי להרכב הנוסעים. מאחר וישנם מאות אתרי סקי ברחבי אירופה ובהם אתרים שיהיו נהדרים ומאתגרים לצעירים אך פחות יתאימו למשפחות ולמלווים. לעומת זאת ישנם אתרים שיתאימו למשפחות).

לנו הפתרון !!

אנו מתאימים את חופשת הסקי להרכב הנוסעים הנחלקים למתחילים, גולשים מתקדמים, משפחה עם ילדים, זוגות צעירים, זוגות בוגרים, משוחררי צבא ועוד.

אז מה כדאי לדעת ב"חבילות סקי בחו"ל" ?

 חשיבותה של בחירת החבילה לחופשת הסקי הראשונה היא על הקפדה לרכוש חבילה הכוללת את כל מרכיבי החופשה הנדרשים מראש כגון: טיסה, מלון, העברות, נציג שייעץ, יכוון ויהיה במקום, השכרת ציוד סקי (מגלשיים, נעלי סקי ומוטות, נעליים או סנובורד), 6 ימים מלאים של הדרכת סקי ועוד. כמו כן, בחירת היעד מהווה בחירה חשובה שמסלולי הסקי בו ידידותיים ולא אתגריים במיוחד. כדאי לדעת גם לבחור מלון שיהיה קרוב למעלית הראשית או במרחק הליכה.

אנו נעזור לכם בזה ונתאים את החופשה לתקציב.

 אנו ממליצים על מס' אתרים לחופשת הסקי: בולגריה, אוסטריה ואנדורה.

מאפייני אתרים אלו נבדלים אחד מהשני.

 בבולגריה תמצאו השקעה במתקנים מודרניים תוך שמירה על מחיר נמוך ולכן יעד זה הינו יעד הנפוץ בין הישראלים היוצאים ליעדי הסקי בבולגריה.

באוסטריה אפשרויות הבילוי בלתי מוגבלות בסיום יום הגלישה ואף במהלכו. אתרי הסקי באוסטריה ידועים בין הטובים במערב אירופה.

באנדורה חוברו חמישה אתרי סקי לאתר אחד של 200 ק"מ של מסלולי גלישה (שם האתר הוא "גראנד ולירה") ומאחר וגם המחיר מפתה, יעד זה הוא אחד הסיבות לדרישה הגדולה של ישראלים לצאת לחופשת סקי באנדורה.

"נופש ברגע" היא הבחירה הנכונה והמשתלמת ביותר לחופשת סקי בחו"ל !!!

למידע וחבילות אודות סקי בבולגריה לקהל הרחב לחץ כאן

למידע וחבילות אודות סקי כשר למהדרין בדולומיטים שבצפון איטליה לחץ כאן