חייגו: 03-6051919

חבילות לאילת

img 05אם אתם זקוקים לחופשה מפנקת באילת אבל אין לכם זמן, חשק או סבלנות לחפש דילים טובים- אנחנו כאן בשבילכם.
"נופש ברגע" מזמינה אתכם ליהנות ממגוון של חבילות נופש בארץ, בעיקר באילת, בכל ימות השנה. זה המקום לציין כי תקופת החגים, שמצד אחד היא התקופה האידיאלית לנופש באילת, היא גם התקופה שרובנו חוששים ממנה, ולא בכדי. כמה פעמים שקלתם לנפוש באילת בתקופת החגים עם בן/בת הזוג? אולי בחיק המשפחה ואולי עם חברים טובים וקרובים, אבל ברגע שניסיתם להפיק את הנופש הזה בכוחות עצמכם נתקלתם בלא מעט דלתות סגורות?

"נופש ברגע" – חבילות נופש בארץ גם בחגים!!

מעבר לכך שאנו נשמח לארגן עבורכם את הנופש ולהתאים אותו להרכב בו אתם נוסעים, היותנו מקושרים עם בתי המלון האיכותיים באילת מלונות 4-5 כוכבים, לרבות אתרי האטרקציה, הם שמאפשרים לנו לספק בידכם חבילות נופש במחירים אטרקטיביים. אין צורך "להיבהל מתקופת החגים". אתם לא לבד. אנחנו כאן בשבילכם.
חבילות נופש בארץ של "נופש ברגע" כוללות טיסות לאילת, שהייה בבית מלון העונה על דרישותיכם ושילוב אטרקציות בהתאם לדרישת הלקוח.
"נופש ברגע" מציעה חבילות נופש בארץ בהתאם לציפיות שלכם מהנופש ולסגנונות הבילוי המועדפים עליכם . כך למשל, יש באמתחתנו חבילות נופש המתאימות יותר לזוגות המעוניינים בחופשה רומנטית ואינטימית באילת, יש לנו חבילות נופש המתאימות יותר למשפחות עם ילדים קטנים, וחבילות נופש המיועדות לקבוצת חברים, לנופשים בגיל הזהב ועוד.
אילת היא עיר התענוגות שלנו, ולכולנו מגיע לנפוש בה, לנוח בה, ליהנות ממנה ולחזור לשגרת החיים מלאי חוויות ועם כוחו מחודשים. ההבדל בין נופש חלומי לבין נופש סטנדרטי הוא בחבילת הנופש שלכם, ואנחנו כאן על מנת לאפשר לכם לחוות נופש חלומי ומפנק!