חייגו: 03-6051919

קבוצות ואירועים

img 0

בעלי החברות והארגונים יודעים כי צוות עובדים מגובש הוא צוות מנצח. ומה יותר מגבש ומאחד צוות עובדים מאירוע משותף?

כמה פעמים שקלתם להעניק לעובדים שלכם טיול איכותי ומפנק או טיול דינאמי ובעל אתגר למשתתפים, אולם לא מצאתם את הזמן והאנרגיה לארגן אותו?

ומה לגבי הפקת אירוע לרגל יום חשוב ומיוחד?

חברות וארגונים רבים מקפידים לציין ימים חשובים כגון יום העובד, יום האישה, וכמובן ימי גיבוש. 

"נופש ברגע" מנוסה ובקיאה בהפקות אירועים לקבוצות בארץ ובחו"ל, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים. עומד לרשותנו ניסיון של שנים הן בהפקות אירועים לכל סוג וגודל של קבוצה והן בימי טיול, גיבוש, וכמובן בנופש.

קבוצות ואירועים ללקוחות עסקיים:

בעלי חברות אינם צריכים לוותר על הפקת אירוע או טיול לעובדים שלהם מפאת קוצר הזמן. אנחנו יודעים שהזמן שלכם יקר. לכן, היעילות והניסיון שלנו בהפקות אירועים ושילוב שלאהבת המקצוע שלנו עומדים לרשותכם בכל עת, ומסייעים לכם להפיק את האירוע הלכה למעשה. אתם בוודאי יודעים, עובדים מרוצים הם עובדים מסורים. עובדים מתוגמלים מרגישים מוערכים. בנוסף לאווירה הטובה וההרמונית במקום העבודה תיהנו גם מאיכות עבודה טובה ופרודוקטיבית יותר. גם לכם וגם לעובדים שלכם מגיע זמן איכות מחדש כוחות!

בשביל זה אנחנו כאן. 

"נופש ברגע" מארגנת קבוצות ואירועים לכל מטרה, לכל קבוצה (קיימת או מתגבשת), ולכל גיל. יתרונות ארגון האירוע באמצעותנו בא לידי ביטוי הן בלוגיסטיקה וביעילות והן בעלויות הארקטיביות.

קבוצות ואירועים ללקוחות פרטיים:

אנו מקושרים עם מפעילי, מדריכי טיולים, חברות הסעה, אתרי תיירות, אטרקציות, שירותי מסעדות, חברות קייטרינג, מלונות ונותני שירות רבים נוספים וכל זאת מהאיכותיים שיש בענף התיירות ומארגנים עבורכם את האירוע בהתאמה אישית בהתאם לדרישות שלכם ולציפיות שלכם מהאירוע. קבוצות ואירועים מוצלחים הם אלו שאורגנו נכון, בהתאם לציפיות שלכם, בהתאם למטרות האירוע ובהתאם לאופי הקבוצה. הלוגיסטיקה שלנו, היעילות ואיסוף המידע הרלוונטי הוא שמאפשר לנו להפיק עבורכם אירוע חלומי ומוצלח וחוויה בלתי נשכחת. 

"נופש ברגע"- ככה מארגנים קבוצות ואירועים!