חייגו: 03-6051919

אודותינו

img homepage

אתם רוצים לצאת לנופש? להתנתק קצת משגרת החיים ולחדש כוחות?

בין אם אתם יודעים בדיוק באיזה נופש אתם מעוניינים, ובין אם יש לכם רק "קווים כלליים", בין אם אתם שוקלים לצאת לחופשה זה מכבר ובין אם ההחלטה לצאת לנופש נתגבשה בחופזה - "נופש ברגע" עומדים לרשותכם בכל התלבטות ,התייעצות או שאלה.

 

למה דווקא "נופש ברגע"?

"נופש ברגע" היא אחת מסוכנויות הנסיעות המובילות בארץ, ולא בכדי. אהבת המקצוע, תודעת השירות הגבוהה שלנו והיכולת שלנו להתאים בעבור כל לקוח את הנופש המתאים עבורו, בהתאם לציפיותיו מהנופש, לקונספט ולתקציב העומד לרשותו, הוא שמאפשר לנו להוביל בתחומינו.

 

"נופש ברגע"- טלפון אחד וגמרנו!

אם גם אתם אוהבים יעילות, עבודה יסודית והקפדה על הפרטים הקטנים, אם גם אתם אוהבים לקבל את מלוא התמורה עבור כספכם ולמצות כל רגע בחופשה שלכם, "נופש ברגע" היא סוכנות הנסיעות עבורכם! אנו מתאימים את הנופש שלכם על פי הדרישות והצרכים שלכם, לרבות תיאום זמני נסיעות, טיסות, מלונות, מסלולים ו/או אטרקציות. חשוב לנו לנצל בצורה טובה ומושכלת את הזמן שעומד לרשותכם, על מנת שתוכלו להפיק את המקסימום מהחופשה שלכם ולהימנע מאיבוד זמן שלא לצורך. הלקוחות שלנו יוצאים לנופש בראש שקט ובידיעה כי כל מרכיבי הנופש אורגנו ותואמו במעוד מועד, וכל מה שנותר להם הוא פשוט ליהנות.
לקוחות מרוצים הם לקוחות חוזרים:
הניסיון העשיר שלנו בשטח וההכרות המעמיקה עם צרכי הלקוחות, הם המאפשרים לנו לארגן מגוון של נופשים בהתאמה אישית ללקוח. אנו עובדים מול לקוחות פרטיים ומול לקוחות עסקיים, מארגנים טיולים מאורגנים לקבוצות ו / או ליחידים המעוניינים להצטרף לקבוצה קיימת, חבילות נופש בארץ, חבילות נופש בחו"ל, לרבות טיסות שכר, חבילות נופשונים, חבילות תיור הכוללות טיסה ושרותי קרקע (מלונות בכל הארץ, השכרת רכב, שאטל ועוד). "נופש ברגע" מתעדכנים באופן שוטף בכל ההתפתחויות והחידושים בענף התיירות, לרבות מבצעים ודילים במחירים אטרקטיביים.
"נופש ברגע"- החופשה שלכם היא העבודה שלנו.